מצלמת אבטחה ממונעת m"m 2.8-12 Provision 4MP, WDR, מיקרופון מובנה ואנליטיקה

מצלמת אבטחה כיפה של Provision עם Zoom-In/Out ממונע ומיקרופון מובנה ברזולוציה של 4 מגה פיקסל

ממונעת, זוית וטווח: המצלמה מכילה מנוע זעיר המגדיל או מקטין את זויית הצפייה והמרחק הנצפה בהתאם לרצונכם.
זוית הצפיה משתנה בין 2.8 מ"מ- כ 120 מעלות בטווח של כ 15 מטר-  ועד 12 מ"מ – בזוית צפייה של כ-40 מעלות ולטווח צפיה של עד 40 מטר בחושך. באור יום תוכלו לראות למרחק רב יותר.
שינוי זוית הצפייה ומרחק הצפייה נעשים באמצעות האפליקציה הידידותית ביותר שיש למצלמות אבטחה של Provision כאשר מתבצע פוקוס (מיקוד) אוטומטי של העדשה.

אנליטיקה: תוכלו לקבוע שטח לניתור והתרעה שברגע שיש תנועה באותו שטח תקבלו התרעה דרך האפליקציה שהיא כמו אזעקה קטנה. כמו כן, תוכלו להגדיר למצלמה שאתם מעונינם בספירת אובייקטים. כלומר מהצלמה תציין כמה אנשים הולכים בשטח שהגדתם מראש.

מיקרופון מובנה: תוכלו לשמוע בכל זמן נתון מה קורה בטווח השמיעה של מיקרופון המצלמה. אם אנשים מדברים, אם זה אחד מבני הבית, אם יש רעשי עקירה או שבירת חלון.

IP67: המצלמה יכולה להיות מותקנת בתוך הבית או מחוצה לו כאשר היא מיועדת לעמוד בשמש יוקדת ובגשם.

SD Card: ניתן להכניס למצלמה כרטיס זיכרון ולצפות בקבצי הוידאו בדיעבד, במידה והמצלמה אינה מחוברת למערכת הקלטה, שבה יש דיסק קשיח מובנה. זה מתאין למקומות בהם אין אינטרנט ומערכת הקלטה ואתם מעונינים לדעת מה נעשה בשטח המנוטר.

WDR: תכונה חשובה ומאד! המצלמה כוללת ניטרול סינוור אוטומטי.
במידה ופנסי רכב מסנוורים ישירות את המצלמה, מעבד המצלמה יודע לפזר את קרני האור כך שתוכלו לראות את מספר הרכב מבלי שהמצלמה תסונוור ע"י פנסי הרכב, גם באורות גבוהים.

לייעוץ השאירו לנו פרטים

מאמרים קשורים