גלאי וילון חיצוני שקוע
גלאי וילון חיצוני שקוע
לאי וילון חיצוני אלחוטי
לאי וילון חיצוני אלחוטי

תכנון מקיף ויסודי של מערכת אזעקה לבית בפרטי כולל מערכת של גלאי וילון חיצוניים וגלאי נפח חיצוניים המגלים תנועה בקרבת החלונות והדלתות עוד לפני שהגנב הצליח לפרוץ לבית. הגלאים החיצוניים אדישים לגשם, רוח, ציפורים, חתולים וכלבים (עד למשקל של כ 40 ק"ג) ומגלים תנועה בחצר לפי שינויי הטמפרטורה העדינים שגוף האדם מפיק בסביבתו.

כאשר אתם מקבלים מעטפת הגנה חיצונית מלאה על כל הפתחים, אתם יכולים להסתובב בבית חופשי, מבלי להפעיל את הגלאים הפנימיים ולהיות מוגנים גם כשאינכם ישנים. לדוגמה, כשאחד ההורים נמצא עם ילד בחדרו והם לבד בבית, הוא מפעיל באזעקה הביתית את ההגנה ההיקפית ואינו צריך לחשוש שבזמן שהוא בקומת החדרים, מישהו פורץ לבית בקומת הכניסה.

בעת פריצה, מערכת האזעקה מפעילה סירנה חיצונית ושולחת לכם התרעה לנייד המציינת בדיוק איזה גלאי גילה תנועת אדם. אלו שתי פעולות חשובות בזמן אמת שאינן מתבצעות אם התקנתם רק מערכת מצלמות אבטחה.

אך במידה והתקנתם אזעקה עם גלאי וילון ונפח חיצוניים ומערכת מצלמות אבטחה איכותית, הגלאי יגלה תנועה,

מצלמת כיפה 4MP ממונעת זום, טווח אינפרא אדום: 40 מטר בחושך
מצלמת כיפה 4MP ממונעת Provision, טווח אינפרא אדום: 40 מטר בחושך

האזעקה תשלח התרעה לנייד עם מיקומו, תוכלו להכנס לאפליקצית המצלמות ולראות במצלמה הנכונה מה קורה בחצר בזמן אמת, ולכן זהו השילוב האידיאלי.

אנו עסק המתמחה בתכנון והתקנה של מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום לבתים פרטיים. איננו עובדים במשרדים ומוסדות, לכן חשובה לנו האסטטיקה בדיוק כמו תכנון אבטחה יסודי לפי צרכיכם.

לייעוץ השאירו לנו פרטים

מאמרים קשורים